Szakmai bajnokságok – eredmények

A hat szakmai bajnokságon összesen 307 célba érkezőnk volt. Az informatikus, mérnök és az orvos bajnokság férfi 1. helyéért kellett  a leggyorsabban futni. Minden helyezettnek és minden résztvevőnek gratulálunk.

Az alábbiakban a szakmai bajnokságok dobogós helyezettjeit soroljuk.

A különversenyek részletes eredménylistáit idekattintva böngészheted.

Közgazdász (49 fős mezőny):

Férfiak:

  1. Pajor Petúr (Kaposvár)                                        3:01:50
  2. Halmosi Gábor (Budapest)                                 3:02:15
  3. Balogh Roland (Göd)                                            3:04:39

Nők:

  1. Fényes Gréta (Budapest)                                    3:40:01
  2. Schurmann Szilvia (Budapest)                           3:48:00
  3. Zahorecz Bernadett (Békésszentandrás)        3:59:29

 

Mérnök (82 fős mezőny):

Férfiak:

  1. Strifler Attila (Gyula)                                            2:52:17
  2. Csikós Gergő (Budapest)                                     3:04:56
  3. Marosi Bence (Budapest)                                   3:05:12

Nők:

  1. Fodor Judit (Kaposvár)                                        3:59:00
  2. Bagoly Zsuzsanna (Budapest)                            4:04:33
  3. Haffner Kata (Környe)                                         4:06:27

 

Orvos (46 fős mezőny):

Férfiak:

  1. Stolcz Tamás János dr. (Győr)                           2:58:47
  2. Jász Máté dr. (Budapest)                                    3:04:05
  3. Kardos Dániel dr. (Üröm)                                   3:10:31

Nők:

  1. Poór Adrienn dr. (Budapest)                             3:24:00
  2. Gál Anita dr. (Karcag)                                          3:41:03
  3. Molnárné Hinterdorfer Nóra dr.(Kétújfalu)   3:44:29

 

Pedagógus (15 fős mezőny)

Férfiak:

  1. Palkó László (Budapest)                                      3:23:17
  2. Bede Péter (Budapest)                                        3:29:59
  3. Vajda László (Zalaegerszeg)                               3:54:08

Nők:

  1. Sima Éva (Paks)                                                     4:02:58
  2. Csóka Tímea (Ócsa)                                             4:04:35
  3. Gyirkis Ildikó (Budapest)                                     4:26:13

 

Jogász (33 fős mezőny):

Férfiak:

  1. Pintér János dr. (Budapest)                                3:10:30
  2. Eitmann Norbert dr. (Budapest)                       3:37:34
  3. Liziczay Sándor dr. (Diósd)                                 3:42:00

Nők:

  1. Katona Éva dr. (Pécs)                                          3:32:04
  2. Takács Piroska dr. (Tatabánya)                         3:55:12
  3. Simon Emese dr. (Budapest)                              4:01:35

 

Informatikus (82 fős mezőny):

Férfiak:

  1. Gyúri Attila (Budapest)                                       2:52:01
  2. Pintér Ferenc (Budapest)                                    3:01:21
  3. Barbi János (Szigetszentmiklós)                        3:06:14

Nők:

  1. Lengyel-Hegyi Anett (Budapest)                       4:02:42
  2. Szloboda Éva (Budapest)                                    4:03:41
  3. Tóth Katalin (Budapest)                                      4:05:14